Registrácia Prihláste sa
 
Dátumy stretnutíMesto (program=klik na mesto)Miesto konaniaElektronická registrácia
6.11.-27.11.-11.12

Tvrdošín (program)

Základná škola Š.Šmálika

ukončená
30.10.-31.10.-december

Považská Bystrica

školenie na vyžiadanie

ukončená

29.10.-12.11.-11.12.

Košice (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená

24.10.-21.11.-17.12.

Košice (program)

Stredná priemyselná škola, Komenského 2

ukončená

21.10.-19.11.-9.12.

Sobrance

Gymnázium

ukončená

23.10.-6.11.-18.12.

Prievidza (program)

ZŠ, P.Dobšinského 746/5

zrušené
21.10.-20.11.-9.12.

Ružomberok (program)

Gymnázium

ukončená
13.10.-12.11.-15.12.

Humenné

ZŠ Hrnčiarska

ukončená
8.10.-5.11.-26.11.

Žitavany (program)

ZŠ J.V.Šimka, Šimkova 40

ukončená
8.10.-29.10.-19.11.

Tvrdošín (program)

ZŠ Š.Šmálika, Školská 166

ukončená
7.10.-28.10.-25.11.

Bratislava (program)

Hotelová akadémia, Mikovíniho 1

ukončená
6.10.-20.10.-24.11.

Martin (program)

Spojená škola, Červenej armády 25

ukončená
11.10.-8.11.-22.11.

Spišská Nová Ves (program)

SOŠ ekonomická, Stojan 1

ukončená
1.10.-22.10.-26.11. Michalovce (program)

ZŠ, Školská 2

ukončená
1.10.-29.10.-19.11. Žitavany (program)

ZŠ J.V.Šimka, Šimkova 40

ukončená
1.10.-15.10.-12.11.

Levice (program)

Obchodná akadémia, K.Kittenbergera 2

ukončená
30.9.-21.10.-18.11.

Bratislava (program)

Obchodná akadémia, Račianska 107

ukončená
30.9.-21.10.-11.11.

Nové Zámky (program)

ZŠ, G.Bethlena 41

ukončená
29.9.-27.10.-24.11.

Poprad (program)

ZŠ s MŠ, Jarná 3168/13

ukončená
25.9.-9.10.-20.11.

Prievidza (program)

ZŠ, P.Dobšinského 746/5

ukončená
22.9.-20.10.-14.11.

Rimavská Sobota (program)

ZŠ P.K.Hostinského, Družstevná 835

ukončená
16.9.-7.10.-11.11.

Trenčianske Teplice

ZŠ A.Bagara, SNP 6

zrušené
22.9.-6.10.-3.11.

Komárno (program)

SOŠOaS, Budovateľská 32

ukončená
10.9.-17.10.-5.11.

Prešov (program)

Gymnázium bl. P.P. Gojdiča

ukončená
24.4.-23.5.-20.6.

   Prešov    program

Gymnázium bl. P.P. Gojdiča

ukončená
14.4.-5.5.-2.6.

Komárno program

SOŠOaS, Budovateľská 32

ukončená
2.4.-25.4.-28.5.

Humenné

ZŠ SNP

ukončená
27.3.-10.4.-22.5.

Prievidza program

ZŠ P. Dobšinského 746/5

ukončená
25.3.-15.4.-13.5. Bratislava program

Obchodná akadémia, Račianska 107

ukončená
18.3.-15.4.-13.5.

Michalovce program

ZŠ Školská 2

ukončená
7.3.-18.3.-15.4. Nové Zámky

ZŠ G. Bethlena 41

(školenie pre materské školy)

ukončená
6.3.-3.4.-7.5. Žitavany

ZŠ J.V.Šimka, Šimkova 40

ukončená
6.3.-26.3.-6.5. Dolný Kubín

ZŠ J. Matušku

ukončená
5.3.-26.3.-9.4. Levice

Obchodná akadémia, Kittenbergera 2

ukončená
4.3.-27.3.-10.4. Levice

Obchodná akadémia, Kittenbergera 2

ukončená
4.3.-1.4.-24.4.-28.4. Nové Mesto nad Váhom

SOŠ Bzinská 11

ukončená
27.2.-13.3.-15.4. Trenčianske Teplice

ZŠ A. Bagara, SNP 6

ukončená
27.2.-13.3.-24.4. Prievidza

ZŠ P. Dobšinského 746/5

ukončená
26.2.-27.3.-23.4. Tvrdošín

ZŠ Š. Šmálika, Školská 166

ukončená
26.2.-19.3.-16.4. Michalovce

ZŠ Školská 2

ukončená
25.2.-13.3.-10.4. Martin

Spojená škola, Červenej armády 25

ukončená
20.2.-6.3.-27.3. Nové Zámky

ZŠ G. Bethlena 41

ukončená
18.2.-11.3.-8.4. Bratislava

Hotelová akadémia, Mikovíniho 1

ukončená
17.2.-17.3.-14.4. Poprad

ZŠ s MŠ Jarná 3168/13

ukončená
15.2.-15.3.-5.4. Spišská Nová Ves

SOŠ ekonomická, Stojan 1

ukončená
10.2.-10.3.-7.4. Poprad

  ZŠ s MŠ Jarná 3168/13 

ukončená
19.2.-1.3.-4.4. Humenné

ZŠ Pugačevova

ukončená
24.1.-28.2.-21.3. Hnúšťa

ZŠ Klokočova 742

ukončená
Vašu aktivitu a kvalitu vašich eTwinningových projektov pravidelne vyhodnocujeme a odmeňujeme.

Učiteľ mesiaca september:
Mgr. Eva Križanovičová, ZŠ Družstevná pri Hornáde
zu logoeuropean schoolnetminedujpgrodina a skola cervene logologo-large