Registrácia Prihláste sa
 
Dátumy stretnutíMesto (program=klik)Miesto konaniaElektronická registrácia
7.9.-x-x

Holíč

Stredná odborná škola

ukončená
14.9.-5.10.-4.11.

Martin (program)

Sojená škola

zrušené
18.9.-9.10.-6.11.

Rimavská Sobota (program)

ZŠ P. K. Hostinského

ukončená
21.9.-19.10.-16.11.

Poprad (program)

ZŠ s MŠ Jarná

ukončená
29.9.-12.10.-24.11.

Prievidza (program)

ZŠ P. Dobšinského

ukončená
23.9.-14.10.-11.11.

Levice (program)

OA K. Kittenbergera

ukončená
24.9.-15.10.-12.11.

Žitavany (program)

ZŠ J. V. Šimka

zrušené
24.9.-23.10.-13.11.

Rimavská Sobota(program)

ZŠ P. K. Hostinského

zrušené
29.9.-13.10.-10.11.

Nové Zámky (program)

ZŠ G. Bethlena

ukončená
29.9.-13.10.-3.11.

Košice (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená
29.9.-27.10.-24.11.

Bratislava (program)

OA Račianska

ukončená
30.9.-7.10.-25.11.

Michalovce (program)

ZŠ Školská

ukončená
2.10.-23.10.-27.11.

Ilava (program)

ZŠ Medňanská

ukončená
2.10.- 30.10.- 6.11

Čirč (program)

ZŠ Čirč (okres Stará Ľubovňa)

ukončená
3.10.-24.10.-28.11.

Spišská Nová Ves (program)

SOŠ ekonomická

ukončená
5.10.-9.11.-30.11.

Poprad (program)

ZŠ s MŠ Jarná

ukončená
6.10.-3.11.-25.11.

Ružomberok(program)

Gymnázium, Moyzesa 21

preložené na 20.10.
6.10.-4.11.-3.12.

Tvrdošín (program)

ZŠ Š. Šmálika

ukončená
8.10.-22.10.-19.11

Žitavany (program)

ZŠ J. V. Šimka

ukončená
9.10.-28.10.-13.11.

Stará Ľubovňa

CVČ, Farbiarska 35

ukončená
10.10.-29.10.-14.11.

Stará Ľubovňa

CVČ, Farbiarska 35

ukončená

12.10.-19.10.-20.11.

Martin (program)

Spojená škola

ukončená
13.10.-10.11.-8.12.

Častá (program)

ZŠ s MŠ Častá

ukončená
13.10.-27.10.-8.12.

Prievidza(program)

ZŠ P. Dobšinského

ukončená
14.10.-28.10.-25.11.

Michalovce (program)

ZŠ Školská

zrušené
16.10.-6.11.-27.11.

Svidník(program)

ZŠ Karpatská

presunuté (viď.nižšie)
19.10.-4.11.-4.12.

Komárno (program)

ZŠ Rozmarínová

ukončená
20.10.-10.11.-8.12.

Ružomberok (program)

Gymnázium, Moyzesa 21

ukončená
21.10.-4.11.-2.12.

Levice (program)

OA K. Kittenbergera

ukončená
22.10.-12.11.-3.12.

Rimavská Sobota (program)

ZŠ P. K. Hostinského

ukončená
23.10.-13.11.-18.12.

Prešov (program)

Gymnázium P. P. Gojdiča

ukončená
26.10.-9.11.-8.12.

Košice (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená
27.10.-10.11.-1.12.

Košice (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená
4.11.-26.11.-16.12.

Vyhne (program)

ZŠ Vyhne

ukončená
5.11.-19.11.-10.12.

Komárno (program)

ZŠ Rozmarínová

ukončená
6.11.-27.11.-11.12.

Svidník (program)

ZŠ Karpatská

ukončená
4.5.-25.5.-18.6.

Kolárovo (program)

ZŠ F.Rákócziho II.

ukončená

27.4.-12.5.-2.6.

Žitavany  (program)

ZŠ J.V.Šimka

zrušený

27.4.-18.5.-15.6.

Humenné  (program)

ZŠ Dargovských hrdinov

ukončená

22.4.-6.5.-27.5.

Košice  (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená
ZMENA! 21.4.-12.5.-9.6.

Ružomberok (program)

Gymnázium, Moyzesa 21

ukončená
27.4.-11.5.-8.6.

Šaľa  (program)

ZŠ s MŠ P.Pázmaňa 48

ukončená
11.4.-x-12.5.

Vysoká nad Kysucou

ZŠ s MŠ E. A. Cernana

ukončená

10.4.-7.5.-29.5.

Rimavská Sobota (program)

ZŠ P.K. Hostinského

ukončená

ZMENA-posun 1.termínu 22.4.-27.5.-17.6.

Prešov  (program)

Gymnázium P.P.Gojdiča

ukončená

24.3.-21.4.-12.5.

Tvrdošín (program)

ZŠ Š. Šmálika

ukončená
23.3.-14.4.-12.5.

Hlohovec

Gymnázium I.Kupca

ukončená
19.3.-.-.

Svidník

Spojená škola

ukončená
11.3.-25.3.-15.4.

Košice  (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená
5.3.-19.3.-30.4.

Zvolen (program)

ZŠ Jilemnického 1035/2

ukončená
4.3.-1.4.-6.5.

Bardejov  (program)

ZŠ Komenského

ukončená
4.3.-18.3.-29.4.

Michalovce  (program)

ZŠ Školská

zrušené
2.3-16.3.-27.4.

Martin  (program)

Spojená škola

ukončená
27.2.-25.3.-24.4

Rimsavská Sobota  (program)

ZŠ P.K.Hostinského

ukončená

26.2.-12.3.-23.4.

Prievidza  (program)

ZŠ Dobšinského

ukončená

25.2.-11.3.-8.4.

Levice  (program)

OA Kittenbergera

ukončená

24.2.-17.3.-8.4.

Zlaté Moravce  (program)

ZŠ Sv. Don Bosca

ukončená

24.2.-24.3.-28.4.

Bratislava  (program)

OA Račianska

ukončená
17.2.-10.3.-31.3.

Zlaté Moravce

Reedukačné centrum

ukončená
16.2.-17.4.

Žilina  (program)

CZŠ R. Zaymusa

ukončená
16.2.-16.3.-14.4.

Poprad  (program)

ZŠ s MŠ Jarná

ukončená
14.2.-28.2.-28.3.

Levoča  (program)

ZŠ G.Haina 37

ukončená
13.2.-13.3.-30.3.

Rimavská Sobota
 (program)

ZŠ P.K. Hostinského

ukončená
12.2.-12.3.-23.4.

Považská Bystrica
 (program)

ZŠ Slovenských partizánov 1133/53

ukončená

ZMENA! 5.3.-26.3.-30.4.

Námestovo (program)

ZŠ Slnečná 168/28

ukončená
11.2.-4.3.-1.4., 14:00 hod.

Humenné

ZŠ Dargovských hrdinov

ukončená
ZMENA! 25.2.-25.3.-.22.4.

Trnava   (program)

ZŠ s MŠ Vančurova 38

ukončená

 ZMENA! 10.3.-31.3.-28.4. alebo 5.5.

Hlohovec  (program)

ZŠ sv. Jozefa, Pribinova 35

ukončená
10.2.-16.3.-8.4.

Ružomberok   (program)

Gymnázium, Moyzesa 21

ukončená
9.2.-9.3.-23.3.

Poprad

ZŠ s MŠ Jarná

ukončená
7.2.-7.3.-21.3.

Spišská Nová Ves  (program)

SOŠ ekonomická, Stojan 1

ukončená
4.2.-18.2.-16.3.

Levice  (program)

OA Kittenbergera

ukončená
4.2.- 11.2.- 18.3.

Košice  (program)

ZŠ s MŠ Želiarska

ukončená
3.2.-17.2.-10.3.

Nové Zámky  (program)

ZŠ Bethlena

ukončená
Vašu aktivitu a kvalitu vašich eTwinningových projektov pravidelne vyhodnocujeme a odmeňujeme.

Učiteľ mesiaca september:
Mgr. Eva Križanovičová, ZŠ Družstevná pri Hornáde
zu logoeuropean schoolnetminedujpgrodina a skola cervene logologo-large