Registrácia Prihláste sa
 
Aj v tomto roku sa od 16. marca 2020 a môžete stať účastníkom obľúbeného elearningového kurzu, ktorý vedú už niekoľko rokov skúsení českí a slovenskí lektori 2-krát ročne.

 

Je určený všetkým učiteľom materských, základných a stredných škôl v Čechách a na Slovensku, ktorí nemajú možnosť zúčastniť sa prezenčných seminárov, alebo im viac vyhovuje moderná forma vzdelávania – bez dochádzania, online z pohodlia domova v čase, kedy majú voľno a chuť.

 

Kurz je rozdelený do 6 modulov, na každom sa pracuje 1 týždeň. Počas šiestich týždňov vás budú lektori sprevádzať celou metodikou tvorby eTwinning projektov od A po Z. Budete spolu vyhľadávať partnerov v databáze eTwinning, hľadať inšpirácie na dobrý projekt, založíte vlastný projekt, budete plánovať a realizovať projektové aktivity v prostredí TwinSpace, pri ktorých sa naučíte používať mnoho voľne dostupných a populárnych online nástrojov. Tie sa vám môžu hodiť nielen v eTwinning projekte, ale aj na bežnej vyučovacej hodine, pretože s ich pomocou je oveľa ľahšie zaujať dnešných žiakov, vzbudiť u nich záujem a chuť sledovať výuku a aktívne sa zapojiť do vyučovacieho procesu. Na záver sa naučíte aj dôležitú vec akou je evaluácia a prezentácia projektových výsledkov.

Výhody elearning kurzu:

  • pracujete vlastným tempom
  • lektori sú vám k dispozícií formou e-mailu, v prostredí TwinSpace, na Skype, alebo telefonicky, či na webinári
  • po absolvovaní získate Osvedčenie s rozsahom 24 hodín
  • komunikačným jazykom je slovenčina a čeština
  • kurz je bezplatný

Registrácia na kurz: ukončená, v prípade záujmu kontaktujte  NSS do 16.3.2020 na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

elearning

 
Vašu aktivitu a kvalitu vašich eTwinningových projektov pravidelne vyhodnocujeme a odmeňujeme.

Učiteľ mesiaca jún:
Mgr. Stanislava Jenesová, ŠUP, Levice
zu logoeuropean schoolnetminedujpgrodina a skola cervene logologo-large