Registrácia Prihláste sa
 
Dátumy stretnutí 2019MestoMiesto a čas konaniaElektronická registrácia
25.1.-22.2.-22.3. Ilava ZŠ Medňanská, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Janka Koštialiková
ukončená
25.1.-22.2.-15.3. Stará Ľubovňa CVČ, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Soňa Sosenková
zrušené
25.1.-15.2.-15.3. Košice Gymnázium Opatovská, od 15:30 do 20:00
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
26.1.-16.2.-16.3. Kechnec, okr. Košice ZŠ Kechnec, od 8:00 do 12:30
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
4.2.-25.2.-1.4. Horná Ždaňa ZŠ SNP, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Alena Píšová
zrušené
7.2.-7.3.-11.4. Dubová pri Modre

ZŠ Dubová, Hlavná 24, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Romana Galambošová

zrušené
8.2.-8.3.-8.4. Poprad

ZŠ s MŠ Jarná, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská

ukončená
8.2.-8.3.-5.4. Žitavany ZŠ J.V.Šimka, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Gabriela Turčanová
zrušené
9.2.-9.3.-30.3. Zemplínske Hámre
okr. Snina
ZŠ s MŠ Zemplínske Hámre, od 8:00 do 12:30
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
ZMENA!
9.2.-9.3.-6.4.
Spišská Nová Ves SOŠ ekonomická, Stojan 1, od 8:30 do 13:00
Lektorka: Darina Kovaličová
ukončená
12.2.-5.3.-9.4. Bratislava OA Račianska, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Kamila Bažíková
zrušené
13.2.-6.3.-3.4. Levice OA K.Kittenbergera, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Zuzana Mészárosová
ukončená
14.2.-14.3.-10.4. Michalovce ZŠ Okružná, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Anna Bardzaková
ukončená
ZMENA!
14.2.-28.2.-10.4.
Žilina ZŠ Lichardova, od 14:45 do 19:15
Lektor: Marcel Prievozník
ukončená
15.2.-15.3.-12.4. Ilava ZŠ Medňanská, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Janka Koštialiková
zrušené
15.2.-15.3.-15.4. Poprad ZŠ s MŠ Jarná, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská
ukončená
ZMENA!
20.2.-20.3.-15.4.
Bratislava Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Kornélia Lohyňová
ukončená
ZMENA!
20.2.-20.3.-10.4.
Tvrdošín ZŠ Š. Šmálika, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Šoltésová
ukončená
21.2.-21.3.-17.4. Nové Zámky Gymnázium P.Pázmáňa s VJM, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Zuzana Peternai
ukončená
22.2.-15.3.-26.4. Žilina Gymnázium Veľká Okružná, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Zuzana Christozová
ukončená
27.2.-27.3.-24.4. Ružomberok Gymnázium Š.Moyzesa, od 14:00 do 18:30
Lektor: Dušan Dírer
ukončená
ZMENA!
27.2.-26.3.-29.4.
Humenné ZŠ Dargovských hrdinov, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Čepová
ukončená
ZMENA!
5.3.-26.3.-2.5.
Prešov Cirkevná ZŠ s MŠ, Bl.P.P.Gojdiča, Bernolákova 1, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Martina Vinjarová
ukončená
11.3.-8.4.-6.5. Zvolen ZŠ Jilemnického 1, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Alena Píšová
ukončená
ZMENA!
20.3.-24.4.-16.5.
Humenné Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Čepová
ukončená
29.3.-26.4.-27.5. Poprad ZŠ s MŠ Jarná, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská
ukončená
23.9.-21.10.-25.11. Dubová pri Modre
ZŠ Dubová, Hlavná 24, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Romana Galambošová
ukončená
23.9.–15.10.–11.11. Horná Ždaňa
Základná škola s materskou školou, Horná Ždaňa 107, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Alena Píšová
ukončená
24.9.-22.10.-19.11. Ružomberok Gymnázium, Š.Moyzesa 21, od 14:00 do 18:30
Lektor: Dušan Dírer
ukončená
 25.9.-23.10.-27.11. Levice Obchodná akadémia, K.Kittenbergera 2, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Zuzana Mészárosová
ukončená
25.9.-23.10-13.11.  Tvrdošín ZŠ Š.Šmálika, Školská 166, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Šoltésová
ukončená
 26.9.-17.10.-26.11. Bratislava Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Kornélia Lohyňová
 ukončená
26.9.-24.10.-28.11. Nové Zámky Gymnázium P.Pázmáňa, Letomostie 3, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Zuzana Peternai
 ukončená
27.9.-25.10.-22.11. Žitavany ZŠ J.V.Šimka, Šimkova 40, od 14:15 do 18:45
Lektorka: Gabriela Turčanová
 ukončená
27.9.-23.10. -22.11. Poprad ZŠ s MŠ, Jarná 13, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská
 ukončená
27.9.-25.10.-22.11. Košice

Gymnázium, Opatovská cesta 7, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Katarína Hvizdová

ukončená
27.9.-25.10.-22.11. Humenné Základná škola, Dargovských hrdinov 19, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Čepová
ukončená
28.9.-26.10.-23.11. Spišská Nová Ves SOŠ ekonomická, Stojan 1, od 8:30 do 13:00
Lektorka: Darina Kovaličová
ukončená
28.9.-26.10.-23.11. Košice  adresa školy bude upresnená, od 8:00 do 12:30
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
1.10.-29.10.-26.11. Zlaté Moravce ZŠ, Mojmírova 2, od 14:15 do 18:45
Lektorka: Gabriela Turčanová
ukončená
4.10.-29.10.-22.11. Stará Ľubovňa CVČ Farbiarska 35/7, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Soňa Sosenková
ukončená
7.10.–28.10.–25.11. Zvolen ZŠ, Jilemnického 1, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Alena Píšová
ukončená
7.10.-4.11.-2.12. Vráble ZŠ sv.Vojtecha, Levická 903, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Gabriela Turčanová
ukončená
11.10.-8.11.-6.12.   Ilava ZŠ, Medňanská 514/5, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Jana Koštialiková
ukončená
 18.10.-8.11.-29.11. Komárno  adresa školy bude upresnená, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Alexandra Gábor
 ukončená
19.10.-9.11.-7.12. Považská Bystrica SOŠ, Slovenských partizánov 1129/49, od 9:00 do 13:30
Lektorka: Zuzana Christozova
ukončená
22.10.-5.11.-3.12. Prešov CVČ-ABC, Októbrová 30, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
22.10.-12.11.-3.12. Bratislava Obchodná akadémia, Račianska 107, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Kamila Bažíková
ukončená
14.11.-28.11.-14.1. Žilina Základná škola Martinská 20, Žilina, od 14:45 do 19:15
Lektor: Marcel Prievozník
ukončená
Vašu aktivitu a kvalitu vašich eTwinningových projektov pravidelne vyhodnocujeme a odmeňujeme.

Učiteľ mesiaca február:
Ing. Marta Rovná, ZŠ Kulíškova Bratislava
zu logoeuropean schoolnetminedujpgrodina a skola cervene logologo-large