Registrácia Prihláste sa
 
Dátumy stretnutí 2019MestoMiesto a čas konaniaElektronická registrácia
25.1.-22.2.-22.3. Ilava ZŠ Medňanská, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Janka Koštialiková
ukončená
25.1.-22.2.-15.3. Stará Ľubovňa CVČ, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Soňa Sosenková
zrušené
25.1.-15.2.-15.3. Košice Gymnázium Opatovská, od 15:30 do 20:00
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
26.1.-16.2.-16.3. Kechnec, okr. Košice ZŠ Kechnec, od 8:00 do 12:30
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
4.2.-25.2.-1.4. Horná Ždaňa ZŠ SNP, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Alena Píšová
zrušené
7.2.-7.3.-11.4. Dubová pri Modre

ZŠ Dubová, Hlavná 24, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Romana Galambošová

zrušené
8.2.-8.3.-8.4. Poprad

ZŠ s MŠ Jarná, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská

ukončená
8.2.-8.3.-5.4. Žitavany ZŠ J.V.Šimka, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Gabriela Turčanová
zrušené
9.2.-9.3.-30.3. Zemplínske Hámre
okr. Snina
ZŠ s MŠ Zemplínske Hámre, od 8:00 do 12:30
Lektorka: Katarína Hvizdová
ukončená
ZMENA!
9.2.-9.3.-6.4.
Spišská Nová Ves SOŠ ekonomická, Stojan 1, od 8:30 do 13:00
Lektorka: Darina Kovaličová
ukončená
12.2.-5.3.-9.4. Bratislava OA Račianska, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Kamila Bažíková
zrušené
13.2.-6.3.-3.4. Levice OA K.Kittenbergera, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Zuzana Mészárosová
ukončená
14.2.-14.3.-10.4. Michalovce ZŠ Okružná, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Anna Bardzaková
ukončená
ZMENA!
14.2.-28.2.-10.4.
Žilina ZŠ Lichardova, od 14:45 do 19:15
Lektor: Marcel Prievozník
ukončená
15.2.-15.3.-12.4. Ilava ZŠ Medňanská, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Janka Koštialiková
zrušené
15.2.-15.3.-15.4. Poprad ZŠ s MŠ Jarná, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská
ukončená
ZMENA!
20.2.-20.3.-15.4.
Bratislava Hotelová akadémia, Mikovíniho 1, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Kornélia Lohyňová
ukončená
ZMENA!
20.2.-20.3.-10.4.
Tvrdošín ZŠ Š. Šmálika, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Šoltésová
ukončená
21.2.-21.3.-17.4. Nové Zámky Gymnázium P.Pázmáňa s VJM, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Zuzana Peternai
ukončená
22.2.-15.3.-26.4. Žilina Gymnázium Veľká Okružná, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Zuzana Christozová
ukončená
27.2.-27.3.-24.4. Ružomberok Gymnázium Š.Moyzesa, od 14:00 do 18:30
Lektor: Dušan Dírer
ukončená
ZMENA!
27.2.-26.3.-29.4.
Humenné ZŠ Dargovských hrdinov, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Čepová
ukončená
ZMENA!
5.3.-26.3.-2.5.
Prešov Cirkevná ZŠ s MŠ, Bl.P.P.Gojdiča, Bernolákova 1, od 14:30 do 19:00
Lektorka: Martina Vinjarová
ukončená
11.3.-8.4.-6.5. Zvolen ZŠ Jilemnického 1, od 13:30 do 18:00
Lektorka: Alena Píšová
ukončená
ZMENA!
20.3.-24.4.-16.5.
Humenné Cirkevná spojená škola Duchnovičova 24, od 14:00 do 18:30
Lektorka: Ivana Čepová
ukončená
29.3.-26.4.-27.5. Poprad ZŠ s MŠ Jarná, od 15:00 do 19:30
Lektorka: Gabriela Krížovská
ukončená
Vašu aktivitu a kvalitu vašich eTwinningových projektov pravidelne vyhodnocujeme a odmeňujeme.

Učiteľ mesiaca september:
Mgr. Eva Križanovičová, ZŠ Družstevná pri Hornáde
zu logoeuropean schoolnetminedujpgrodina a skola cervene logologo-large